Nabídku vodních atrakcí doplňují další služby, jež přispívají k příjemně strávenému času a pohodlí návštěvníků. Hlad a žízeň můžete zahnat v našem občerstvení, v areálu si můžete uschovat nejen kola, ale i cennosti, samozřejmostí jsou vysoušeče vlasů.

Občerstvení

Návštěvníkům aquaparku i kolemjdouícm je k dispozici ve vestibulu aquaparku nápojový automat na chlazené nápoje i kávu. 

V občerstvení, které je přístupné jak přímo z vestibulu, tak také od bazénů v pavilonu vodních atrakcí, můžete platit samozřejmě hotovostí. K platbě můžete však využít i elektronickou permanentku (čip), na kterou si předem vložíte určitou sumu peněz určenou na občerstvení. 

Provozní doba občerstvení je 9:30 - 13:30 a 14 - 21:30 (v pondělí, vzhledem pozdější otevírací době aquaparku od 12 hodin).

Schránky na cennosti

Mimo uzamykatelné šatní skříňky mají návštěvníci možnost uschovat své cennosti ve schránkách umístěných přímo za pokladnou aquaparku. Skříňky jsou uzamykatelné na klíček oproti záloze 20 Kč.

Vysoušeče vlasů

Při odchodu ze šaten mohou návštěvníci využít také nainstalovaných vysoušečů vlasů.

Stojan na kola

Pokud přijedete na kole, můžete svůj bicykl odložit buď do venkovních stojanů na kola, které jsou umístěny z boční strany vchodu. Nebo využijte služby Úschovny kol a zavazadel umístěné na nedalekém Sletišti.

Dětští návštěvníci

Nezapomínáme ani na naše dětské návštěvníky. Všechny děti do 6 let pak mají jen samy pro sebe dětský bazén se skluzavkou a vodotryskem.

Připojení k Wi-fi

Každý návštěvník má možnost se zdarma připojit k Internetu pomocí Wi-fi hotspotu zdarma. Registrovaní členové Věrnostního klubu mají pak možnost využít vyšší rychlosti přenosu dat.