Aquapark Kladno - Vodní atrakce

Návštěvníci Aquaparku Kladno mohou vyzkoušet mnoho zajímavých vodních atrakcí. Plavecký bazén je využíván hlavně pro kondiční plavání, školní výuku a tréninky sportovních klubů. V pavilonu vodních atrakcí naleznete divokou řeku, průplavovou jeskyni či tobogány a skluzavky. Pro malé návštěvníky je připraven dětský bazén, relaxovat můžete v masážním bazéně, vířivce, parní aromakabině nebo ohřívárně.

Klasický 25 m dlouhý plavecký bazén je využíván především pro školní výuku plavání a tréninky klubů sportovního plavání. Má standartní rozměry a proto je možné v něm pořádat i oficiální soutěže. 

Číst dál: Klasika....

Přišli jste spíše relaxovat? Bolí Vás záda? Chcete zregenerovat tělo po tréninku?

Číst dál: Odpočinek a relaxace

Chcete se pobavit, zvýšit hladinu adrenalinu? I pro Vás máme připravenou zábavu! I malí plaváčci jistě ocení divokou řeku, která je bude sama unášet, aniž by museli vydat všechny své síly. Nebo se rádi schovají v přítmí průplavové jeskyně či vyzkouší některý z proudů a trysek našeho zážitkového bazénu. Větší odvážlivci si pak mohou troufnout na skluzavku či tobogán a vrcholným adrenalinovým zážitkem je jízda na Spacebowlu.

Číst dál: Adrenalin?

Pro nejmenší máme dětský bazének s vodní tryskou. Trošku větší děti mohou vyzkoušet i kroužení v divoké řece nebo dovádění na tobogánech. A pokud potřebují půjčit rukávky nebo třeba "ježka" pro větší jistotu v bazéně, požádejte naše plavčíky. A všude je budou doprovázet naši maskoti - žabák Kulikvak a žabka Kvakulína! Pokud máte dětičky zvyklé na teplejší vodu, vězte, že u nás máme v dětském bazénku teplotu vody 31°C!