Aquapark Kladno nabízí nejrůznější formy vyžití pro všechny milovníky vody bez ohledu na jejich věk. Je současně sportovním i rekreačním centrem nabízejícím vedle vstřícné otevírací doby a příznivých cen také další doplňkové služby pro návštěvníky. Aquapark je součástí unikátního seskupení sportovišť nabízející širokou škálu možností sportovního vyžití a relaxace. Na jednom místě naleznete atletický stadion, trampolínový park, in-line dráhu, cyklostezku, letní koupaliště, sportovní halu, několik venkovních hřišť a to vše v krásném prostředí lesoparku Lapák.

Zařízení vzniklo spojením zrekonstruovaného krytého bazénu a nově vystavěného pavilonu vodních atrakcí. Rekonstrukce byla dokončena v roce 2004. Celý areál je spolu s mnoha dalšími sportovišti majetkem Statutárního města Kladna, spravován je dceřinou společností Sportovní areály města Kladna, jež je plně zodpovědná za jeho provoz.

Mimo klasického 25 m dlouhého bazénu sloužícího především ke kondičnímu plavání, plaveckému výcviku, či přípravě sportovních plavců zde naleznete také zábavu v podobě dvou tobogánů a skluzavek, unikátního Spacebowlu či divoké řeky. Tělo pak můžete zregenerovat ve vířivých bazénech s příjemně teplou vodou či ohřívárně a parní aroma kabině. Pokud počasí dovolí, můžete využít také sluneční terasu. Nezapomínáme ani na malé návštěvníky, jež mají svůj dětský bazén vybavený skluzavkou, a to vše v těsném sousedství občerstvení.

Snadná dostupnost (letiště Václava Havla 20 km, rychlostní silnice Praha - Karlovy Vary 4 km, rychlostní silnice Praha - Chomutov 10 km), přímé spojení s městskou MHD, cyklostezka procházející okolo areálu a příjemné prostředí v zelené části města přímo vybízí ke strávení aktivního odpoledne, ba i celého dne s rodinou či přáteli. Relaxační zóny spolu se strategickým umístěním v blízkosti ostatních městských sportovišť (atletický areálsportovní halahokejbalová arénahokejový ČEZ stadion, tenisové kurty či fotbalový stadion) přímo vybízí ke kombinaci náročných tréninků s přípravou ve vodě a následné regeneraci.

Našim posláním je poskytovat kvalitní služby návštěvníkům. Náš personál je připraven Vám kdykoli poradit a pomoci tak, aby se Vám u nás líbilo. Pokud Vám u nás něco chybí, něco byste rádi změnili či naopak nás za něco pochválili, rádi uvítáme Vaše názory buď na e-mailu samk@samk.cz nebo přímo ve formuláři v pravém sloupku našich webových stránek. 

Těšíme se na Vás 

Sportovní areály města Kladna